HAKKIMIZDA

Şahin Baharat 1998 yılında İzmir ilinin Karşıyaka ilçesinde Gıda Toptancılığı yapan bir aile şirketi olarak kurulmuştur.İş hacmi giderek büyüyen Şahin Baharat Ege bölgesinde ciddi bir pazar elde etmiş ve 2010 yılında günümüze üretim ve yönetim birimleriyle MTK sitesine taşınmıştır.

VİZYON

Baharat sektöründe katkısız ve sağlığa uygun üretim yaparak Ege bölgesinde ve Türkiye' de ürün kalitesi , teslimat hızı ve hizmet kalitemiz ile market ve zincir mağazaların ilk tercihi olmak

MİSYON

Sağlığa ve hijyene gereken önemi göstererek yüksek kalitede sunduğumuz ürünlerde hem son kullanıcının hem de satıcının tercihi olarak yerel firmalara örnek olmak , sektörün büyümesine örnek olmak.

ÜRETİM Ve SUNUM

"Yemediğimizi yedirmeyiz" ilkesi ile tam otomatik makinelerde Iso standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır.İnsan insana değer verirse büyür mantığı ile ürünlerin paketlenmesinde kansorojen madde içermeyen pet polietilen ambalajlar kullanılmaktadır. Zengin stok durumumuzla hızlı sipariş alarak sevkiyatlarımızı düzenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.